Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
loading...
Ogłoszenie

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

27916
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Szczecin
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://kom-in.pl/
   
dodano: 2018.11.07
ważne do: 2018.12.07
wyświetleń: 52

Szczegóły oferty:

Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży doskonałej jakości palenisk domowych i akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka również mogą skorzystać z usług tej firmy. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów kominkowych od firmy Kom-in.pl mogą liczyć też na kompletny serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych.

W firmie kładzie się nacisk na bardzo wysoką jakość sprzedawanych produktów. Uwagę należy zwrócić na to, że nie powstają one taśmowo. Firma może pochwalić się rozległym doświadczeniem oraz niemałym gronem w stu procentach zadowolonych klientów.

Tym, co odróżnia ją od innych firm mających w swojej ofercie paleniska i akcesoria kominkowe jest  naprawdę indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się również wyprodukowania kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta i jego indywidualnego projektu. Oferuje swoim klientom również możliwość wydłużenia gwarancji. Kom-in.pl to rewelacyjny wybór dla wszystkich , którzy poszukują kominka wpisującego się w indywidualne gusta.


Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

Reklama