Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
loading...
Ogłoszenie

Murarz Belgia praca od zaraz

28727
Cena: 18 400,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Bartlomiej
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Dolnośląskie
Kod pocztowy: 55-065
Ulica: Dolnośląskie
E-mail: rekrutacja@bouw-en-installatie.eu
Telefon: 572069650

dodano: 2019.04.03
ważne do: 2020.04.02
wyświetleń: 317

Szczegóły oferty:

Bouw en Installatie Europ jesteśmy firmą działającą na rynku europejskim od wielu lat, zatrudniamy specjalistów z różnych sektorów branży budowlanej.

Na obecną chwile poszukujemy murarzy chętnych podjęcia pracy na terenie Belgii, rozpoczęcie pracy 08.04.2019./15.04.2019/24.04.2019. Osoby chętne podjęcie stałej współpracy na rynku zachodnim oraz polskim zapraszamy do kontaktu.

Od kandydata oczekujemy:

- Doświadczenie jako murarz

- Znajomość wszystkich faz procesu budowlanego

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Estetyka w wykonywaniu pracy

- Mile widziana znajomość języka ang. / niem. / niderlandzkiego

- Prowadzenia własnej działalność gospodarczej (mile widziane)

- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

- Brygady murarskie mile widziane

Obowiązki:

- Praca z materiałami: Ytong, Porotherm, klinkier

- Budowa ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych

- Praca na rożnych projektach

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie, stawka 18, 45 - 19, 68 Euro brutto

- Dogodny system płatność

- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach.

- Odzież roboczą

- W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje max dwuosobowe, łazienka, kuchnia, salon, pokoje max dwuosobowe

- Jednorazową premię okolicznościową

- Mmożliwość pracy na stałe

- Opiekę koordynatorów

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień na nasz adres mailowy: rekrutacja@bouw-en-installatie.eu

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska murarz. Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu +48572069650

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

¨Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w Bouw en Installatie Europ

Oświadczam, iż jestem poinformowany/-a o tym, że:

- Administratorem moich danych osobowych jest Bouw en Installatie Europ z siedzibą w Jordanowie Śląskim 55-065, ul.Przemyslowa 1

- Moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz firmy Bouw en Installatie Europ.

- Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania lub usuwania

Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie¨