Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
loading...
Regulamin


1. Miejsca na reklamy umieszczone są na stronie głównej i na podstronach serwisu selmigo.pl. Miejsca zwane instancjami mogą zmieniać położenie i rozmiar w zależności od układu podstrony i jej funkcji.


2. Reklamy w poszczególnych instancjach:

1) Instancja A - podlegają rotacji. Oznacza to, że gdy jest ich więcej niż 1, przy każdorazowej odsłonie następuje losowanie reklamy w danej instancji.

2) Instancja B - wyświetla się maksymalnie 5 reklam w losowej kolejności. Gdy reklam jest więcej niż 5, reklamy podlegają rotacji.


3. Istnieją dwie formy reklam zewnętrznych zamieszczane w serwisie:

1) reklama link tekstowy - link tekstowy do dowolnej reklamowanej strony zgodnej z pkt 4 regulaminu

2) reklama graficzna - dowolna grafika wgrana przez reklamodawcę w swojej treści zgodna z pkt 4

 

4. Reklama musi przejść proces weryfikacji moderatorów serwisu. Po dodaniu nie pojawi się natychmiast. Od momentu dodania proces weryfikacji może potrwać do jednego dnia roboczego. 

 

5. Zabrania się dodawania linków do stron niezgodnych z polskim i międzynarodowym prawem, nie mogą zawierać treści o charakterze erotycznym, nawołujących do nienawiści rasowej, urażających czyjekolwiek uczucia i przekonania religijne, wulgarnych, nieetycznych i obraźliwych.


6. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia reklamy niezgodnych z regulaminem linków tekstowych bez zwrotu opłaty za nią.


Reklama